Zmęczenie to wróg każdego, ponieważ zabiera kontrolę nad ciałem i umysłem. Czy to właśnie zmęczenie było winne temu, że ktoś zostawił w kasetce bankomatu pieniądze? Nie wiadomo. Na szczęście na zgubę trafił uczciwy znalazca, który przekazał gotówkę policji. Takich sąsiadów można mieć!

Porzucone pieniądze w bankomacie przy Intermarche

Czy można wypłacić pieniądze z bankomatu i o nich zapomnieć? Jak najbardziej, zwłaszcza jeśli ktoś często korzysta z tej opcji i proces wypłacania gotówki wykonuje automatycznie. I niby bankomat krok po kroku oznajmia, co należy zrobić i nawet przypomina o odebraniu pieniędzy, to jednak większą część uwagi kierujemy na kartę bankomatową. A po wyjęciu karty, której bardzo nie chcemy zgubić, opada napięcie i wtedy pieniądze mogą zostać zapomniane.

Kiedy klient sklepu Intermarche podszedł do bankomatu, by wypłacić pieniądze dla siebie, z zaskoczeniem zauważył, że w kasetce znajduje się gotówka. Mężczyzna wykazał się ogromną empatią — wziął pieniądze i ruszył na policję.

Policja poszukuje właściciela zgubionej gotówki

Mężczyzna, który znalazł pieniądze, zostawił je na Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie. Funkcjonariusze podjęli zadanie odnalezienia właściciela zguby. W poszukiwania zaangażowały się nawet lokalne media, by informacja o zgubie na pewno dotarła do odpowiedniej osoby. Istnieje prawdopodobieństwo, że właściciel pieniędzy wciąż nie wie, że je zgubił. Trzymamy kciuki, by szybko się odnalazł, bo utrata pieniędzy w obecnych czasach boli podwójnie! Tymczasem uczciwemu znalazcy należą się gromkie brawa! Wiele osób na jego miejscu przywłaszczyłaby sobie gotówkę. A skoro o kradzieżach mowa, polecamy artykuł: https://infowolomin.pl/ukradl-8-rowerow-wpadl-przez-monitoring/.