Dzisiejszy dzień przyniósł niepokojące wieści z Szczytna, gdzie doszło do poważnej kolizji na ulicy Sienkiewicza. W wyniku niefortunnego zderzenia czterech samochodów osobowych: nissana, audi, renaulta i fiata, ruch drogowy został utrudniony, a kierowca jednego z pojazdów musiał zostać przewieziony do szpitala. Najgorsze skutki wypadku dotknęły bezpośrednio okolice ronda.

Akcją ratunkową kierowały służby straży pożarnej, medycznej oraz policji, które zjawiły się na miejscu zdarzenia. Ich główna misja polegała na udzieleniu pomocy poszkodowanym, zapewnieniu bezpieczeństwa innych uczestników ruchu oraz przywróceniu normalnego funkcjonowania drogi.

Wstępne śledztwo wskazuje, że nissan micra wpadł na zaparkowane przy poboczu samochody: audi, fiata i renaulta. Dwójka podróżnych znajdowała się w nissanie w momencie nieszczęśliwego zdarzenia. Kierowca, który doznał ogólnych obrażeń ciała, został natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala. Tymczasem 83-letni mężczyzna, który prowadził nissana, otrzymał mandat karny od interweniujących na miejscu funkcjonariuszy policji.