Warmiński Zakład Doskonalenia Zawodowego, będący częścią Centrum Edukacji w Szczytnie, obchodził swoje trzydzieste urodziny. Jubileuszowy wieczór odbył się 26 października, a miejscem celebracji była restauracja „Zacisze”. Frekwencja gości była imponująca, a ich entuzjazm i zadowolenie wynikały nie tylko z okazji świętowania, ale także z pozytywnej energii, którą emanowali pracownicy oraz partnerzy zakładu. Wśród nich było wiele osób, które swoją profesję wykonywały już od 60 lat!

Jednym z takich doświadczonych profesjonalistów jest Janina Domian, przez wiele lat pełniąca rolę dyrektora liceum dla dorosłych. To właśnie jej podczas trzydziestych urodzin Centrum Edukacji w Szczytnie postanowiono uhonorować specjalnym wyróżnieniem – najwyższym odznaczeniem Odznaką Rubinową. Pani Janina jest przy tym aktywnym nauczycielem od nieprzerwanej liczby sześćdziesięciu lat!

Na podsumowanie całej gali nie mogło zabraknąć słów od Krzysztofa Karwowskiego, prezesa Banku Spółdzielczego w Szczytnie, który idealnie zakończył wieczór swoim przemówieniem.