Aleksandra Fili okazała się zwyciężczynią niedzielnych, nieoficjalnych mistrzostw w bilard, które przeprowadzono w Szczytnie. To wydarzenie przyciągnęło wielu lokalnych entuzjastów tej gry. W emocjonującym finale Aleksandra pokonała Monikę Sochaczewską, zdobywając tytuł mistrzyni.

3 Arrows Irish Pub, miejsce znane z promowania sportowych rywalizacji, było miejscem organizacji tego turnieju. Za jego powstanie odpowiedzialny był Tomasz Grzegrzółka, który jest właścicielem pubu.

Tomasz Grzegrzółka wyraził swoje zadowolenie z organizacji tego eventu, podkreślając, że takie inicjatywy są doskonałą platformą do promowania aktywności sportowej oraz integrowania społeczności lokalnej. Od momentu otwarcia pubu w listopadzie poprzedniego roku, zawody Ligii Dart Szczytno odbywają się regularnie, każdego czwartku.

3 Arrows Irish Pub stało się miejscem, gdzie sport i zabawa idą ze sobą w parze. Jest to miejsce, gdzie oprócz rywalizacji bilardowych, można również wziąć udział w zawodach rzutków. Istnieją również plany na organizację turniejów szachowych, które mają na celu przyciągnięcie jeszcze większej liczby uczestników.