Nieodległą od naszą działkę przy ulicy Pasymskiej w mieście Szczytno, zaczyna dominować nowy obiekt – budowa restauracji sieci McDonald’s. Czytelnicy lokalnego tygodnika „Tygodnik Szczytno”, coraz częściej pytają o termin ukończenia inwestycji i zaplanowane otwarcie placówki. Postanowiliśmy sprawdzić najnowsze informacje.

Plotki na temat planów firmy McDonald’s dotyczących rozbudowy sieci restauracji w Szczytnie krążyły już od dawna. Niestety, globalna sytuacja zdrowotna związana z pandemią COVID-19 spowolniła proces inwestycyjny. Zespół pracowników zajmujących się budową tego obiektu zaczął swoją pracę dopiero 8 sierpnia bieżącego roku.

Mimo tych komplikacji, po trzech miesiącach intensywnych prac, główny budynek restauracji już wyraźnie przypomina typowe lokale tej znanej sieci, które można spotkać w wielu miastach Polski. Prace są w zaawansowanym stadium i obiekt jest już prawie gotowy do funkcjonowania… Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w najbliższym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.