Dzień Kobiet już za kilka dni. Z tej okazji miasto Szczytno przygotowało dla kobiet specjalne wydarzenie. W czwartek 9 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej im. H. Wagnera w Szczytnie wystąpi Łukasz Zagrobelny. Znany piosenkarz pojawi się na scenie o godzinie 18:00. Co najlepsze, koncert będzie bezpłatny — wystarczy odebrać darmowe wejściówki.

Znany artysta zaśpiewa dla kobiet w Szczytnie

Specjalnie dla mieszkanek Szczytna zorganizowano koncert znanego artysty: Łukasza Zagrobelnego. Piosenkarz pojawi się na scenie Hali Widowiskowo-Sportowej im. H. Wagnera już w najbliższy czwartek. Koncert zaplanowano na godzinę 18:00. Co ważne, przed koncertem należy odebrać bezpłatne wejściówki, które będą rozdawane w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie (ul. Polna 12). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć. Wejściówki są rozdawane już od 27 lutego, a zgłaszać się po nie można w godzinach 8:30-18:00.

Łukasz Zagrobelny od 2000 roku jest związany z Teatrem Muzycznym ROMA. Na arenie muzycznej artysta pojawił się w 2007 roku, gdy wydał album Myśli warte słów. Piosenkarz zyskał popularność, między innymi za sprawą singla Nie kłam, że kochasz mnie, nagranego wspólnie z Eweliną Flintą.