Zbliżający się koniec sezonu 2023/2024 był okazją dla młodych adeptów oraz doświadczonych zawodników ASW do rywalizacji w ramach klubowego turnieju. To przede wszystkim dla najmłodszych uczestników stanowiło prawdziwe wyzwanie, dając im możliwość doświadczenia atmosfery prawdziwych zawodów i poznanie emocji, które niesie ze sobą rywalizacja.

Różnorodność emocji była odczuwalna podczas całego wydarzenia, a najczęściej dominowały te pozytywne. Turniej ten był organizowany zgodnie z formułą towarzyszącą najważniejszym zawodom sportowym, co jednoznacznie podnosiło jego rangę. Wszystko zaczęło się od ceremonii otwarcia, a następnie cały przebieg turnieju odbywał się zgodnie ze standardami IKO.

Zawodniczki i zawodnicy ASW pokazali niezwykły duch walki karate kyokushin. Zaangażowanie, jakie prezentowali we wszystkich walkach było wręcz przytłaczające. Co więcej, na podstawie ich występów można było dostrzec ogromne możliwości, które drzemią w tych młodych sportowcach.

Każdemu uczestnikowi turnieju należą się serdeczne gratulacje. Samo odwaga wyjścia na tatami stanowi olbrzymie wyzwanie, a więc każdy z nich może czuć się jak zwycięzca. Wielkie Osu!