Gwardia Szczytno, klub złożony z dziewięciu znakomitych bokserów i jednej utalentowanej bokserki, wyróżnił się na arenie Ogólnopolskiego Turnieju Bokserskiego o Puchar Starosty w Braniewie. Turniej ten przyciągnął kluby bokserskie z każdego zakątka Polski, zaś nasza drużyna pokazała swoją siłę i determinację.

Na początek, Igor Jagiełło, młody adept sztuki boksowania, wprowadził naszą drużynę na ścieżkę zwycięstwa, prezentując boks pełen techniki i pewności siebie. Sukcesy kontynuował potężnie Oliwier Topa, kadet z naszej drużyny. Ten niezwykle zdolny sportowiec pokonał mistrza Polski w kategorii młodzików oraz zawodnika, który brał udział w mistrzostwach Europy, reprezentującego klub Garda Bytów, zdobywając pierwsze miejsce na podium.

Marcel Bogdański, kolejny kadet z naszej drużyny, dopisał do listy osiągnięć Gwardii Szczytno jeszcze jedno zwycięstwo. Zdobywając złoty medal, pokazał swoją przewagę nad starszym zawodnikiem z kategorii junior. Również Karol Lisiewicz, kadet, zasłużył na uwagę. Wykończył swojego przeciwnika ciosami na korpus przed upływem regulaminowego czasu walki. Kolejnymi triumfatorami byli Kordian Cichowski (junior) i Adam Lopiało (senior), który pokonał swojego rywala „na punkty”.