Gorąco zachęcamy do aktywnego zaangażowania się w charytatywne działania, które polegają na przynoszeniu plastikowych nakrętek do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Zebrane nakrętki zostaną sprzedane, a uzyskany z tego dochód będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Marcelinki Żulińskiej, rocznej dziewczynki z Pisza. Ponadto, istnieje możliwość dodatkowego wsparcia dla dziewczynki przez przekazanie jej 1,5 % swojego podatku.

Obecnie mamy szansę wspólnie wesprzeć VIII edycję akcji „Nakręć się na pomaganie”, którą z pasją prowadzi st. asp. Adam Trzonkowski, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej. Dzięki tej akcji, dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie w całości przeznaczony na powrót do zdrowia małej Marcelinki.

Od września 2023 roku mieszkańcy powiatu piskiego oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Piszu angażują się w zbieranie nakrętek, mając na celu pomoc Marcelince. Do tego szczytnego przedsięwzięcia dołączyli również policjanci i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w tej akcji – nakrętki można przynosić bezpośrednio do komendy, gdzie znajduje się wyznaczone miejsce na ich zbieranie.

Warto jednak pamiętać, że możliwe jest także wsparcie Marcelinki poprzez przekazanie jej 1,5% podatku dochodowego. Marcelina Żulińska jest podopieczną „Fundacji Siepomaga” (numer KRS: 0000396361), a cel szczegółowy na przekazanie 1,5% podatku to numer: 0256727.