Sezon kąpielowy w Polsce trwa od 1 czerwca do 30 września. Poniżej możesz przekonać się, które obiekty są czynne. Sprawdź, czy kąpielisko w Szczytnie i okolicy jest otwarte, by aktywnie spędzić czas wolny. Miejsca uznane za oficjalne kąpieliska są bezpieczne, monitorowane przez ratowników wodnych, a próbki wody regularnie badane.

Kąpieliska w Szczytnie:

  • Kąpielisko na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Kulka” – Kulka 9, Kulka

Akwenem kąpieliska jest Jezioro Łęsk, o długości linii brzegowej 24 m. Sezon kąpielowy kończy się 31.08.2021. Godziny otwarcia kąpieliska: 9:00-19:00.

Na terenie znajduje się szereg atrakcji – wyznaczona strefa w wodzie, ogrodzony teren. Dodatkowo jest możliwość korzystania z pomostu i molo. Toaleta, natryski, przebieralnie, kosze na śmieci oraz punkt czerpania wody są dostępne. Kąpieliska dogląda ratownik. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt domowych.

  • Kąpielisko „Kalwa” – ul. Polna 83, Pasym

Akwenem kąpieliska jest Jezioro Kalwa, o długości linii brzegowej 70 m. Sezon kąpielowy kończy się 31.08.2021. Godziny otwarcia kąpieliska: 10:00-18:00.

Na terenie znajduje się szereg atrakcji – wyznaczona strefa w wodzie, miejsce na grill/ognisko. Dodatkowo jest możliwość korzystania z pomostu i molo. Toaleta, przebieralnie, kosze na śmieci oraz punkt czerpania wody są dostępne. Kąpieliska dogląda ratownik. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt domowych.

  • Kąpielisko „Domowe” – ul. Spacerowa, Szczytno

Akwenem kąpieliska jest Jezioro Domowe Duże, o długości linii brzegowej 57 m. Sezon kąpielowy kończy się 31.08.2021. Godziny otwarcia kąpieliska: 10:00-18:00.

Na terenie znajduje się szereg atrakcji – wyznaczona strefa w wodzie i na plaży. Dodatkowo jest możliwość korzystania z pomostu i molo oraz cumowania sprzętu wodnego. Toaleta, natryski, kosze na śmieci oraz punkt czerpania wody są dostępne. Kąpieliska dogląda ratownik. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt domowych.