Na terenie miejscowości Rańsk w gminie Dźwierzuty trwają intensywne poszukiwania Wojciecha Jawoszka. Policjanci ze Szczytna zajmują się sprawą zaginionego 52-latka, który ostatnio był widziany 3 kwietnia 2024 roku w pobliżu sklepu na terenie wspomnianej miejscowości. Od tego dnia mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania.

Sprawą zaginięcia zajmuje się Zespół do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób przy Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie. Wojciech Jawoszek ostatni raz został zauważony 3 kwietnia 2024 roku w Rańsku, gdzie zniknął bez śladu nie wracając do domu i nie utrzymując kontaktu ze swoimi bliskimi. O jego zaginięciu policjanci dowiedzieli się od członka rodziny zaginionego mężczyzny. Obecnie służby pracują nad ustaleniem miejsca pobytu 52-latka.

Opis fizyczny Jawoszka to: szczupła postura, wzrost około 178 cm, krótkie, siwe włosy oraz wąsy i broda. Policja nie posiada informacji na temat ubioru zaginionego w dniu, kiedy ostatni raz go widziano.

Na zakończenie, w imieniu rodziny zaginionego Wojciecha oraz policji, apelujemy do wszystkich, którzy mogliby posiadać jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 52-latka, o kontakt telefoniczny pod numerem 112 lub bezpośrednią rozmowę z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie pod numerem telefonu (0 47) 73 312 00.