Władze miasta postarały się, by tegoroczna majówka była bogata w rozmaite wydarzenia w przestrzeni miejskiej. Wspólnie z Radiem Zet Szczytno zorganizuje fantastyczne imprezy, które rozpoczną się już 30 kwietnia. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że pogoda dopisze!

Imprezowanie z Radiem Zet

Ostatniego dnia kwietnia plaża miejska w Szczytnie zamieni się w miejsce wspólnego grillowania. Imprezę zorganizowało Radio Zet. Będzie to świetna okazja do wyjścia z domu i spędzenia czasu w towarzystwie znajomych i rodziny. Z pewnością nie będzie nudno!

Imprezę uświetnią koncerty i występy. 30 kwietnia będzie dopiero początkiem imprez trwających aż do 3 maja. Niezależnie od tego, jak pracujecie, będziecie w stanie pojawić się przynajmniej na jednej imprezie w Szczytnie!

Na razie nie zdradzono wielu szczegółów dotyczących wydarzenia. Wiadomo natomiast, że w Szczytnie ponownie wystąpią znani i lubiani sportowcy — kulomioci. Ten widowiskowy sport szczególnie przypadł mieszkańcom Szczytna do gustu. Sportowcy po raz pierwszy pojawili się w mieście kilka lat temu.

W majówkę nie siedź w domu!

Obecne czasy nie należą do idealnych. Na wschodzie trwa wojna, a ceny produktów i usług znacząco podwyższają poziom stresu. We wszystkim trzeba mieć jednak umiar i nie można dać się opanować negatywnym emocjom. To nikomu nie pomoże. Zarówno przebywający w Szczytnie uchodźcy, jak i mieszkający w mieście Polacy, powinni znaleźć trochę czasu na obniżenie poziomu stresu.

Wzięcie udziału w imprezie nie oznacza, że nie pamięta się o strasznych wydarzeniach lub nie wspiera się ludzi walczących za Ukrainę. Siedzenie w domu i płakanie przecież nikomu nie pomoże. Życie musi toczyć się dalej, a im zdrowsi psychicznie będziemy, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że poddamy się propagandzie ze strony Rosji. Majówka w Szczytnie jest doskonałą okazją, by trochę odetchnąć od codziennych problemów. Warto z niej skorzystać!